Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Shko poshtë

"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM Empty "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Mesazh nga Agim Gashi Sun Aug 19, 2012 11:41 am

"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM

Njofton me hidherim te madh se mbreme ne Amerike ne oren 21.00,nderoi jete shkrimtari dhe poeti

Shqiptaro_ Amerikan


"Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM 536353_3193176780719_2052510334_n
z.Valter Lazri.

Antar i shoqates se shkrimtareve Shqiptaro_Amerikane si edhe themeluesi e moderatori i Faqes simpatike ne Iternet,

"STERKALA"

Me kete rast ngushellojme nga zemra bashkeshorten e te ndjerit,vajzat,motren, vellezerit dhe te gjithe te afermit e Tij.

I pa haruar Kujtimi, le te prehet ne Paqe dhe Qetesi.

Nga Qeparoi

pJp.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi