Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Shko poshtë

Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare) Empty Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Mesazh nga Agim Gashi Fri Mar 08, 2013 1:27 am

Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)

Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare) 208468_587012574661150_1873400230_n
(I lusim antaret dhe simpatizantet e Lidhjes Demokratike te
Kosoves ta shperndajne kete njoftim)

Te dashur miq te Lidhjes Demokratike
te Kosoves, antare dhe simpatizant, ju ftojme qe me daten 11.03.2013, duke
filluar nga ora 12:00, ne Sallen e kuqe te pallatit te rinise, te merrni pjese
ne akademine solemne te organizuar per nder te 23 vjetorit te themelimit te
Forumit te Rinise.

Forumi i Rinise

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi