Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prishtinasja Iris Shala “Playmate” e korrikut 2013

Shko poshtë

Prishtinasja Iris Shala “Playmate” e korrikut 2013 Empty Prishtinasja Iris Shala “Playmate” e korrikut 2013

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jun 12, 2013 11:14 pm

Prishtinasja Iris Shala “Playmate” e korrikut 2013
Prishtinasja Iris Shala “Playmate” e korrikut 2013 F1_12-iris-balline-te-showbiz1371057789

Aktorja dhe topmodelja 22 vjeçe, Iris Shala, e lindur në Prishtinë dhe e cila jeton në Graz të Austrisë, është zgjedhur “Playmate July 2013”, titull ky që e shpall çdo muaj revista për meshkuj “Playboy”, botimi gjerman. 

Irisi është e njohur edhe nga një rol që ajo e ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Ana dhe dashuria). Në Austri ajo ka fituar një garë për top modelen më të mirë. Në biografinë e saj shkruan se është e lindur në gusht të vitit 1990 në Prishtinë.

Është me siguri shqiptarja e parë që zgjidhet “Playmate” në revistën e njohur për prezantimin erotik të femrave “Playboy”, shkruan Albinfo.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi