Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Shko poshtë

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë Empty Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jun 25, 2013 10:22 pm

Mbështetësit socialist festojnë

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë
 Mbështetësit e Partisë Socialiste kanë vërshuar në sheshin kryesor të Tiranës për të festuar fitoren pasi rezultatet e numërimit tregojnë një avantazh të qartë të partisë së tyre. Simpatizantët kanë veshur makinat me flamujt e PS-së dhe janë mbledhur para selisë PS-së duke brohoritur fitoren dhe emrin e kreut të PS-së Edi Rama.

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_000
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_001
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_000b

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_003
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_004
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_005
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_006
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_007
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_008
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_009
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_010
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_011
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_012
Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë PsFitore_002
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë Empty Re: Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jun 25, 2013 10:31 pm

Mbështetësit e Partisë Socialiste festojnë fitoren në Tiranë 1016592_384039678368329_2143314299_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi