Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nënat tona

Shko poshtë

Nënat tona Empty Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 02, 2013 11:54 pm

 Nënat tona


Nënat tona 10177322_1598056787142341_559522370185223054_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Jun 26, 2015 2:06 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 03, 2013 12:09 am

NJE HISTORI E VERTETE DHIMBJEJE, PER TE DHENE NJE MESAZH SENSIBILIZUES PER GJITHE PERDORUESIT E MAKINAVE!

- Mami, une shkova ne feste dhe mbajta mend ate qe me the ti. Me the te mos pija alkool, keshtu qe une piva vetem nje fanta, dhe ndihesha krenare me veten time ashtu si me the edhe ti, qe ndiheshe krenare per mua!
Me the qe nuk duhet te pij dhe te ngas makinen, ndryshe nga disa miq, keshillat e tua kane qene gjithmone te drejta.
Kur festa mbaroi njerezit filluan te ngisnin makinat e tyre pa qene ne gjendje per t'i ngare ato. Une shkova ne makinen time me mendimin se do te kthehesha ne shtepine time si gjithmone.
Nuk e mendoja se cfare me priste. Nene tani jam e shtrire ne rruge dhe degjoj policine qe thote: "Ai qe shkaktoi aksidentin ishte i pire."
Nene, zeri i tij me ngjan shume i larget. Gjaku im eshte perhapur gjithandej dhe une po perpiqem me gjithe forcat e mija te mbijetoj.
Degjoj doktorin qe thote: "Vajza nuk ka per te mbijetuar." "Jam e sigurt se ai qe shkaktoi aksidentin kishte pire, dhe mua tani me duhet te vdes. Pse e bejne kete gje njerezit nene? Duke ditur qe keshtu do te marrin shume jete. Dhimbja me ther si njemije thika.
Thuaj motres qe te mos qaj, thuaj babit qe te jete i forte..

Dikush duhet ta kish mesuar ate djale, se te pish dhe te ngasesh, eshte e gabuar.
Ndoshta nese prinderit e tij do t'i kishin thene, une nuk do isha duke vdekur tani.
Frymemarrja po me dobesohet me shume. Nene keto jane castet e mija te fundit dhe jam shume e deshperuar.
Do doja te te perqafoja dhe nje here te vetme nene, nderkohe qe jam e shtrire ketu, te te thoja se sa shume te dua, nene...te...dua...nene......lamtumire."

(Keto fjale jane shkruar nga nje gazetar, i cili ishte deshmitar i gjithe aksidentit. Me shume dhimbje ai i shkroi keto fjale dhe menjehere filloi sensibilizimin ne qytetin e tij. Nese e lexuat ju kerkojme nje gjest te vogel, qe dhe ju te klikoni 'Share' qe sa me shume njerez te jene te vetedijshem e te kujdesshem per veprimet e tyre kur jane ne timonin e makines!

Nënat tona Franziskanergasse-Bild-1-150419-300x225


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Jun 26, 2015 2:13 pm, edituar 2 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 30, 2013 12:42 am

Nënat tona 1472741_574580179280667_765647938_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jan 25, 2014 10:04 pm

Nënat tona 541491_10201713001126606_2022950258_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 11, 2014 1:31 pm

Nënat tona 10255555_10152552071653488_6132799454302644994_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 11, 2014 1:38 pm

Nënat tona 28069_532989473397722_408007858_n1
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 05, 2014 1:34 am

Nënat tona 10440904_838486682845523_6687413736088402690_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jul 20, 2014 1:14 pm

Nënat tona 10489735_854156751279549_3232995275682758594_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 22, 2014 12:56 pm

Nënat tona 10372086_684710791584798_5248766657671776752_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 22, 2014 12:57 pm

Nënat tona 1560606_469570283147638_675074741_nNënat tona 10556519_684329451622932_2828062137505838784_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jul 28, 2014 4:01 pm

Nënat tona 0,,4305991_4,00
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jul 28, 2014 8:28 pm

Nënat tona 316313_4885627184021_618608384_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jul 28, 2014 8:49 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 12:05 pm

Nënat tona 10599683_714838005220459_2140975121442960216_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 08, 2014 1:08 pm

Nënat tona 1452201_903699312991959_3081984708115499096_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sat Sep 13, 2014 12:59 pm

Nënat tona 10599147_564377730374101_2192777384926274036_nNënat tona 10441114_563677650444109_7957165932406797521_nNënat tona 1896807_474294576049084_6843766915607474220_nNënat tona 10172837_471996836278858_9014855008141798234_nNënat tona 10174846_469531889858686_354922415292251081_nNënat tona 10001568_466750036803538_5794399103975665431_nNënat tona 10150611_466167483528460_7959192657762725113_nNënat tona 10157166_465714666907075_6508269504167725347_nNënat tona 10154547_464339803711228_1981016515314375461_nNënat tona 10176005_464215353723673_8664481752614383758_nNënat tona 10152640_463619497116592_8426250464185090359_nNënat tona 1609904_463246887153853_1385884283_nNënat tona 1613967_463168840494991_2134001139_n
Nënat tona 10155728_464812010330674_1637745521808269686_nNënat tona 10156148_462659600545915_1972415964_n

Nënat tona 1513664_462650327213509_2010785022_nNënat tona 1972517_458696517608890_1870190278_nNënat tona 1900078_461640217314520_494129777_nNënat tona 10153682_458074501004425_1142411843_nNënat tona 10003491_457532764391932_220596727_nNënat tona 1173873_456956277782914_936343727_nNënat tona 1454669_456078494537359_1542709980_nNënat tona 10013939_455016571310218_2079268658_n

Nënat tona 1526975_455613337917208_421365499_nNënat tona 1979751_454914501320425_1895762377_n
Nënat tona 1959356_454746461337229_497570284_nNënat tona 1609980_454715161340359_2127940881_nNënat tona 1932257_454453161366559_486573558_n

Nënat tona 1383686_453489631462912_1746794336_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Sun Sep 14, 2014 11:01 am

Nënat tona 10616190_10152679032876649_3906416589640517052_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Thu Sep 18, 2014 8:47 pm

Nënat tona OmaOpaVermittlung_200x275Nënat tona Images?q=tbn:ANd9GcRNnA4vSHoZnQ428eDDg77Us1_mBRhSeF93UOIHV8d2tIwQbBXbXQNënat tona OM002Nënat tona 25916423-grosseltern-die-liebe-zu-enkelkind-gl-cklich-lachelndeNënat tona 25916406-liebe-in-der-familie-grossartige-beziehung-zwischen-verschiedenen-altersstufenNënat tona OmaOpa
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 16, 2015 3:22 pm

Nënat tona Foto8
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 16, 2015 3:23 pm

Nënat tona Loti-ne-sy1
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 16, 2015 3:24 pm

Nënat tona Gruaja-e-arsimuar
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 16, 2015 3:27 pm

Nënat tona 20131121_192342-1385196994
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nënat tona Empty Re: Nënat tona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi