Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Është zhdukur Kamer Ibishi, e kërkon familja

Shko poshtë

Është zhdukur Kamer Ibishi, e kërkon familja Empty Është zhdukur Kamer Ibishi, e kërkon familja

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 17, 2013 7:52 pm

Është zhdukur Kamer Ibishi, e kërkon familja F1_17kamer1382017189
Është zhdukur Kamer Ibishi, e kërkon familja


Policia e Kosovës njoftoi se më 13.10.2013 në stacionin e policisë ‘Jugu’ në Mitrovicë, është raportuar për një rast “person i zhdukur”. Policia bën të ditur se identiteti i personit është: Kamer (Jetullah) Ibishi rreth 60 vjeç, nga fshati Kçiq i Madh i Mitrovicës.Sipas familjarëve më datën 13.10.2013 rreth orës 12:00, ai kishte dalë nga shtëpia në drejtim të panjohur dhe ka këtë dukje: flokë të thinjura, mustaqe, të veshur kishte setër ngjyrë të zezë, pantallona xhinse ngjyrë të kaltër, i gjatë rreth 175 cm dhe peshë rreth 80 kg.

“Apelojmë tek të gjithë qytetarët që për çdo informacion që ka të bëjë me personin e raportuar si i zhdukur ju lutemi ta informoni policinë në numrat kontaktues: 192, 028 532 585, 028 532 366”, thuhet në komunikatë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi