Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AGIM GASHI-REAGIM

Shko poshtë

AGIM GASHI-REAGIM Empty AGIM GASHI-REAGIM

Mesazh nga Agim Gashi Sun Dec 01, 2013 3:58 pm

AGIM GASHI-REAGIM 481407_543240299020690_149214321_n
 
AGIM GASHI

REAGIM 
 
Dikur, dhe jo fort moti, isha moderrator në faqen e Lidhjaes e shkrimtarëve,artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH), por edhe antar i Kryesisë.
Para një muaji kam postuar në faqen „tonë të përbashkët“ e m
adje kisha të drejten edhe të moderroj. Dhe kur dashta të publikoj një poezi, për habinë time më doli: 

Dein Beitrag wurde eingereicht und wartet auf Bestätigung durch einen Administrator.

Unë isha ai që ua lejoja apo jo të tjerëve të publikojnë, e tani më kishin fshi me fshisën e urrejtjes.

O Zot si mbeta i habitur. Një poshtrim aq i bajatshëm dhe me kaq urrejtje, nuk i ka hije Lidhjes. Unë nuk e di se kush e ka bërë këtë, e bile nuk do të isha hidhëruar fare po të më tregonin e të më thonin se unë më nuk jamë i dëshiruar për faqen e Lidhjes së Shkrimtarëve.
Por po e them njerzisht, kushdo që e ka bërë këtë dhe me çfarë prapavije të urrejtjes, e ka poshtersuar veten e jo mua. Po e them se unë edhe si antar i Kryesisë kam kontribuar për lidhejn dhe se i sëmurë nga spitali kam shkue me ua madhshtue orët e organizuara me këngët dhe poezitë e mia. Isha edhe i pritur mjaft mire gjë që i falenderoj të gjithë, por pezullimi nga moderratori pa paralajmërim më ka irituar mjaf.
Kushdo të jesh ti që e ke bërë këtë, kurr fal most ë qofsha. 
Injoranti kur bëhet pash e pren edhe babain e vetë!

01.12.2013
Düren
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi