Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ftese per media - Ipeshkëvia e Kosovës

Shko poshtë

Ftese per media - Ipeshkëvia e Kosovës Empty Ftese per media - Ipeshkëvia e Kosovës

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 18, 2013 3:49 pm

Ftese per media - Ipeshkëvia e Kosovës Katedrale-1024x685
 
 
Ftese per media - Ipeshkëvia e Kosovës
 
Të nderuar përfaqësues të mediave, 
 
Ju ftojmë të merrni pjesë në  ndezjen apo ndriçimin e  Bredhit të Kërshëndellave para Katedrales, të martën, pra sot, me 17 dhjetor 2013 në ora 19:00.
 
Ndriçimi i Bredhit të Krishtlindjeve, është një traditë e parvjetshme. 
 
Ceremoninë do ta udhëheq Imzot Dodë Gjergji, Ipeshkëv i Kosovës dhe pjesëtarë të klerit, me pjesëmarrje të shumë besimtarëve. 
 
 Faleminderit për bashkëpunim!
 
 Zyra Ipeshkvisë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi