Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN

Shko poshtë

NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN Empty NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jan 14, 2014 10:11 pm

NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN 1557492_10152224711189973_1150848833_n

NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN

Nën patronatin e kryetarit të komunës së Pejës, z.Gazmend Muhaxheri

ORGANIZOHET 

Akademi perkujtimore me rastin e 12 vjetorit të vrasjes së deputetit të Republikës së Kosovës dhe komandantit të UÇK-së për treven e Rugovës SMAJL HAJDARAJ.

Vendi: Kino Teatri “Jusuf Gervalla” – Pejë
Datë: 17 janar 2014
Ora: 14:30

NJOFTIM PËR AKADEMINË PËRKUJTIMORE PËR SMAJL HAJDARIN Hqdefault


Marë nga KUSHTRIM GJEVUKAJ
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi