Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM PËR RIBOTIMIN E VEPRËS SË ANTON ÇETTËS

Shko poshtë

NJOFTIM PËR RIBOTIMIN E VEPRËS SË ANTON ÇETTËS Empty NJOFTIM PËR RIBOTIMIN E VEPRËS SË ANTON ÇETTËS

Mesazh nga Agim Gashi Fri Mar 21, 2014 6:36 pm

NJOFTIM PËR RIBOTIMIN E VEPRËS SË ANTON ÇETTËS 1209416_10151612352824077_1337939119_n

NJOFTIM PËR RIBOTIMIN E VEPRËS SË ANTON ÇETTËS

Kemi filluar përgatitjen e ribotimit të veprës së plotë të prof. Anton Çettës.
Për të qenë sa ma i pasur ky komplet i librave kërkojmë nga ju që të na ndihmoni ta plotësojmë me materiale si: fotografi, shënime, intervista, korrespodenca apo edhe kujtime të shkruara, që lidhen me kontaktet që keni pasur me profesorin.
Për të gjitha këto mund t’i kontaktoni të bijat e Anton Çettës: Donika Çettën (donikacetta@yahoo.com) Agata Çettën (agatacetta@yahoo.com) , edhe Arbnora Dushin (arbnoradushi@hotmail.com) nga Instituti Albanologjik i Prishtinës.

Ju lutemi që ta shpërndani njoftimin.
Ju falënderojmë për bashkëpunimin tuaj.

P.S.Fotoja që e shifni është unikte dhe se është bërë nga aparati im gjatë pajtimeve.
U munduan ta përvetsojnë disa por fatmirësisht unë i poesdoj origjinalet!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi