Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim nga Agim Gashi

Shko poshtë

Njoftim nga Agim Gashi Empty Njoftim nga Agim Gashi

Mesazh nga Agim Gashi Sat May 09, 2009 7:58 pm

Lexues të nderuar të faqes së internetit www.agim.poeticforum.com ,

Ju njoftoj se për shkak të një sëmundje të rëndë dhe të një operacioni gjithashtu të rëndë, e që u bë me pasoja të pa parashikuara, unë nuk do të mund të jem prezent për disa ditë në afishimet e materialeve dhe lajmeve të rregullta. Lus lexuesit dhe antarët që të kenë mirësinë ( kush ka mundësi) që të afishoni lajme dhe shkrime për të mos u ndjerë zbraztësia në lexim dhe rrjedha të forumit.
Duke ju kërkuar mirëkuptim mbes me shpresë se do të takohemi së shpejti përsëri.

Me nderime
Agim Gashi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi