Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PËRKUJTIM PËR FEHMI RIFAT HETEMIN

Shko poshtë

PËRKUJTIM PËR FEHMI RIFAT HETEMIN Empty PËRKUJTIM PËR FEHMI RIFAT HETEMIN

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jul 08, 2014 11:52 am

PËRKUJTIM PËR FEHMI RIFAT HETEMIN 376099_222829801135053_458635110_n

PËRKUJTIM PËR FEHMI RIFAT HETEMIN
 
20.06.1948 - 08.07.2011


SOT U BËNË TRE VJET QË U NDA NGA JETA MIKU IM, MËRGIMTARI DHE VEPRIMTARI FEHMI RIFAT HETEMI NGA SLLOVIA E LIPJNIT.
ME DEKADA NUK IU NDA SHOKËVE PËR NJË ARDHMËRI MË TË MIRË PËR QENJEN KOMBËTARE:
 
I QOFTË I LEHTË DHEU I KOSOVËS E DRITË PARAJSAMe respekt në përkujtim Agim Gashi-Gjermani!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi