Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZOTI AGIM GASHI, SHËNDET DHE JETË, TË URON FSHATI GOLEM I KURVELESHIT!

Shko poshtë

ZOTI AGIM GASHI, SHËNDET DHE JETË, TË URON FSHATI GOLEM I KURVELESHIT! Empty ZOTI AGIM GASHI, SHËNDET DHE JETË, TË URON FSHATI GOLEM I KURVELESHIT!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 25, 2014 7:44 pm

NZOTI AGIM GASHI, SHËNDET DHE JETË, TË URON FSHATI GOLEM I KURVELESHIT!



ZOTI AGIM GASHI, SHËNDET DHE JETË, TË URON FSHATI GOLEM I KURVELESHIT! 428674_378482345495406_1678079723_n


AI ESHTE NJERI NGA NE. NJE SHQIPTAR I MADH PA SQIM DHE OFIQE ,AI PUNONTE SI PATRIOT PER SHQIPERIN. BOTONTE REVISTEN AQ TE BUKUR I BIJE CIFTELIS , BENE POEZI ME SHUM TE NDJERA ,AI ESHTE MIKU JONE I TE GJITHVE I NDERUARI AGIM GASHI QE NA DHA LAJMIN E HIDHUR , TE DALJES SE ANALIZAVE, KEQ NE MELCI. VLLAU YNE TE UROIM SHERIM TE SHPEJTE, UNE ,JA TE SOLLA NE GOLEMIN TIM TE SOLLA O, VELLAU YNE, TE BEHESH ME MIRE. TE SOLLA TEK VENDI I BJESHKEVE E I KENGEVE LABCE. DO KENDOIM O MIKU YNE LABCE. JEMI SHQIPTAR ,JEMI VLLEZER. 


Nga Vlladimir Bizhga
Derguar më 1 mars 2012

Agim Gashi


Paj Golemi e Kurveleshi
Në zemrën time gjithmonë ishin, 
Sot patjeter kur atje kam miqë
Por edhe atëherë kur të vuajtur ishit.

Nga spitali u dergoj të fala
Kësaj natyre t´bukur shqiptare, 
Me shumë trima e trimresha
N´histori gjithë atdhetare.

Mos ma merr Zot shpirtin mua
Në ato troje njëherë pa shkua, 
Me atë ajr t´paster shqiptar
Me djegë sëmundjen e me e bë zjarrë!

Ju falemnderit vlla Vladimir!

01.03.12



Arben Llalla I urojmë shëndet dhe mërzitje të lehtë...
1. März 2012
 
Exhevit Johnny Rexhepi Shendet o Agim vellau...Pa dyshim qe shpejt do t`me kendosh ne Gjilan ashtu si kendove dhe siq di vetem ti te kendosh...
1. März 2012
 
Syle Dobroshi Z.Agim,i uroj sherim sa me te shpejt jete te gjate fate dhe suksese ne jete.
1. März 2012
 
Din Sh Te uroj nga thellesia e shpirtit dhe me gjithe zemer sherim sa me te shpejt Z . AGIM .
1. März 2012
 
Agim Gashi
Paj Golemi e Kurveleshi
Në zemrën time gjithmonë ishin,
Sot patjeter kur atje kam miqë
Por edhe atëherë kur të vuajtur ishit.
 
Nga spitali u dergoj të fala
Kësaj natyre t´bukur shqiptare,
Me shumë trima e trimresha
N´histori gjithë atdhetare.
 
Mos ma merr Zot shpirtin mua
Në ato troje njëherë pa shkua,
Me atë ajr t´paster shqiptar
Me djegë sëmundjen e me e bë zjarrë!
 
Ju falemnderit vlla Vladimir!
 
01.03.12
1. März 2012
 
Zane Llazi Edhe nga une shendet ka Ladi..flm
1. März 2012
 
Fatmir Nikci Shendet dhe sherim te shpejt, A. Gashi gjithmonë ne zemrat tona....

  1. März 2012

 
 
Vladimir Bizhga KJO ESHTE SHTEPIA JONE E PERBASHKET, FACEBOOKU SHQIPTAR QE NA BASHKON, QE NA JEP SHPRES DHE UNITET. I UROI Z, AGIM GASHIT SHENDET AI DO JETE MES NESH. NE DO KENDOIM KENGET E TIJ. DO LEXOIM VARGJET E TIJ. JETE DH SHENDET. VELLAU YNE.
1. März 2012
 
Bardh Mirdita edhe un ju bashkangjitem Lutjeve tuja te dahur miq qe z.Agim Gashi te sherohet plotsisht
1. März 2012
 
Neil Ruci Sherim sa me te shpejte!
1. März 2012
 
Marjan Dodaj Uroj nga zemra ta fitoni kete betejë dhe njeashtu te uroj me gjithe zemer e mendje sherim te shpejte Agim miku jone.
1. März 2012 um 22:22 · Gefällt mir nicht mehr · 3
 
Oltjon Nebiaj Te uroj nga zemra shendet dhe sherim te shpejte i dashur,
1. März 2012
 
Shka Laberia E NJOHIM AGIMIN ASHTU SIKURSE NJOHIM ASHTU SI SHIKOJMË E NJOHIM AGIMIN E DIELLIT ÇDO MËNGJES MBI MAJËMALET E LABËRISË. EDHE DIELLI SHPESH NË STINËT E FTOHTA HUMBET NË MJEGULLNAJË POR AI NDRIÇON DHE JEP JETË GJITHËSISË NË GALAKTIKËN TONË, SI EDHE AGIM GASHI QË NA KA MBAJTUR GJALLË ME BURIMIN E TIJ TË PASHTERSHËM POETIK E LETRAR, MUZIKOR E ARTISTIK. MOS U TUT HE BURRË I MALEVE KRESHNIKE TË KOSOVËS SE TI GJITHMONË I KE FITUAR BETEJAT, UROJMË QË EDHE KËTË HERË TË FITOSH. TË JESH PËRSËRI SI MAL ME LULE PËRSËRI MIDIS NESH. Luan Ziflo.
1. März 2012
 
Alternativa Shqiptare Sherim te shpejt!
2. März 2012
 
Agim Gashi Të gjithëve përqafime me mallin e mërgimtarit të dashur motra e vllëzër!

  1. März 2012
  2.  

 
Thjesht Uarda shendet shendet dhe jete te gjate..

  1. März 2012

 
Kishte edhe të tillë që pa e njoftë njeriu ja fusin kot. Ja fusin sepse mbrojnë krimin, mbrojnë të keqen dhe sulmojnë atë që shkrihet për atdhe. Sa mjerë duken në shumicën njerzore!
 
Afrim Zeqiraj-Po të tillet perpiqen të kamuflohen atje në Laberin e pafajshme tek Vladimir Bizhga , por në Kosoven tonë syri i popullit i njef dhe nuk mund të kamuflohen dot. Syeri i Popullit i njef mirë të gjithë ata që e kanë berë sherbimin e kundert për çlirimin e Kosovës. Të mbash qendrim pacifist , dhe pas luftes të thuash ishim UÇK-ist donë të thot dyftyrsh.
4. März 2012 um 16:38 · Gefällt mir
 
Agim Gashi Mos e ke me mua e për mua Afrim Zeqiraj? Mos e ke gabuar adresen rastësisht. Nëse e ke me mua atëherë sa bukur shifet se kur e shfrytzoni rastin ju dikushët të sulmoni padrejtësisht. Më vjen keq për Ty që as spo të njof e as nuk më njef por vetëm të pandershmit hynë aty ku se kanë vendin!
4. März 2012 um 16:54 · Gefällt mir
 


Agim Gashi Hajt Mexhide se unë i sëmurë për Ty nuk jam dhe smë vyen të më qajnë ata që më mallkojnë!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi