Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im”

Shko poshtë

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im” Empty Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im”

Mesazh nga Agim Gashi Thu Nov 27, 2014 3:38 pm

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im” 1665
Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im”

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, e çon në prokurori fan page “Lipjani Qyteti im”. Kjo për faktin se ky rrjet social, të enjten, ka publikuar një shkrim ku dyshonte në lidhjet e kreut lipjanas me djalin e Isa Mustafës rreth disa shitblerjeve të tokave. Po e sjellim të plotë reagimin e zëdhenësit Alban Nuredini. “ Kryetari Ahmeti, ka denoncuar shpifjet të cilat i ka adresuar fan page, “ Lipjani qyteti im”. Madje, sot kemi dorëzuar edhe procedurat tek prokurimi i shtetit. Në asnjë mënyrë nuk do të lejojmë që t’i mveshët shpifje të tilla kryetarit Ahmeti”, ka thënë zëdhënësi i Komunës, Alban Nuredini./Ulpianapress/
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi