Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër

Shko poshtë

TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër Empty TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL - Nyon - Zvicër

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jun 02, 2009 2:29 pm


]Njoftojmë dashamirët e futbollit se Shoqata kulturore e Kosovarëve Nyonit organizon të Dielën me datën 28.06.09

TURNIR NË FUTBOLL TË VOGËL
Qendrën sportive Colovrey tek UEFA nëNyon


Ju njoftojmë se përbërja e ekipit do të jetë 5+1 , kurse paraqitjen e ekipit mundeni ta bëni në këto numra të Tel. 079.249.24.36 & 079.436.80.66,dhe 076.234.08.27. Turniri ka karakter humanitar, të hyratnga ky turnir i dedikohen shkollës shqipe në Nyon. Ju përshëndet organizatori: Komisioni për sport i shoqatës kulturore të Kosovarëve për Nyon dhe rrethinë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi