Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AGIM GASHI:EDHE NJË KRIMINEL I BASHKOHET GRUPIT TË TË FLLIQURVE

Shko poshtë

AGIM GASHI:EDHE NJË KRIMINEL I BASHKOHET GRUPIT TË TË FLLIQURVE Empty AGIM GASHI:EDHE NJË KRIMINEL I BASHKOHET GRUPIT TË TË FLLIQURVE

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jan 13, 2015 5:17 pm

AGIM GASHI


EDHE NJË KRIMINEL I BASHKOHET GRUPIT TË TË FLLIQURVE
(Reagim me shkas)


AGIM GASHI:EDHE NJË KRIMINEL I BASHKOHET GRUPIT TË TË FLLIQURVE 10923290_10152647007354077_7096062720014065700_n

Krimineli



Njerz të dashur, familje Selaci, familjarët e mi, miqësi e respektuar!
Ju kërkoj falje pse detyrohem të reagoj kështu, por jamë i detyruar, sepse njëfarë Shemsedin Kelmiendi, të cilin se njof fare, lëndoi rëndë familjen Selaci, familjen time, mua personalisht, Lejla Selacin e cila u vra nga plumbat e kriminelit dhe vajzen time Shqipen e cila vdiq më 02.08.2014-të në Suedi.
Më falni Ju lutem!

__________________________________________

Shemsedin Kelmendi, a e din ti se krimineli nuk është ndryshe pos kështi si është rraca jote me fytyrë njeriu e zemër thiu. Po ku e gjete që me një plumb me vra dy shenja se?
Jo, ti vrave veten, mu aty ku të tjeret derdhin lotin, shtrëngojnë zemren nga dhimbja e djerset baraz me lotin rrjedhin pa ndal. Ja se çk ju shkruan ti njerzëve nga profile im:

„Shemsedin Kelmendi • 2 Gemeinsame Freunde
O Agim gashi un nuk e di ate njohin populli kush je po ti e ke lane fmine tu vjet te ka vdekur vajza Shqipja e kurre se permene as nuk shkrove as ni poezi e cila vdiq po ne suedi populli thote masepari me ba lutje per veten“


Deri sot, e dinë familja ime dhe miqët e mi se unë kam shkruar dhjetra poezi për Shqipen time edhe sa ishte gjallë, kam shkruar e kënduar qindra e qindra këngë e poezi, jo vetëm për djalin tim të vrarë dhe vajzen time të vdekur, por për shumë tjerë që ranë në alltarin e lirisë, ose u vranë pafajsisht nga duar të ndyta kriminelësh që nuk dallojnë asnjë fije nga ti.
Ti shkruan se „nuk di a të njhin populli“ !!! Unë ta them ty o fare e ndytë, o njeri i prishur në shpirt, se populli mua më njef, por ty jo.Ty stë njofin as familja e as mahhalla jote. Prandaj shtohet pyetja: Ku më njef ti mua? A mos je ti UDB-ashi me miqë tjerë që përgjon e punon në dobi të armiqëve duke shpifë për ata që u dogjen për atdhe?
Unë nuk të njof.Kurr emrin sta kam ndie.Ata që të njofin, nga sot duhet ta dine se ti je kriminel. Shkruajte aty ku iu kendue këngë vaji Lejla Selacit, aty ku krimineli vrau bashkë me Lejlen mbi 100 të rinjë, dhe mu aty ty me këtë shprehjen tënde kriminale e me një shkrim sit ë rrugaqit, lshove një koment të rëndë guri. 
Kush të shtini o mjeran? Kush ta mori mendjen, apo vetë je I formuar kështu: figurë njeriu e zemer terroristi. Athua mos je gjë i afërt i Gëzim Kelemndit apo i kujt mutit je oj ftyrë e flliqur analfabete. Shko në kurs nate e msje gjuhen sëpari ta flasish e ta shkruajsh bile pa më mirë e mos u merr me hallet e dhimbjet e tjerëve se ka Zot edhe për Ty. Zoti ta pruftë shumë ma keq se neve, vetëm ty e jo familjarëve tu se ata skanë faj pse ti ske zemer e ske as njerëzi.
Tur me të ardhë bre pis!

13.01.2015
Düren

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi