Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH

Shko poshtë

NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH Empty NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 24, 2015 11:34 am

NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH


NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH 10410502_954363764597224_3592283891435479108_n

NJERIU I MADH TEK MIKU I MADH !

Flamuri shqiptar do të valëvitet jashtë kongresit të Shteteve të Bashkuara, në Washington D.C. në nderim të Z. Kadare.

“Ceremonia është traditë në Capitol Hill, për të nderuar kongresmenë dhe senatorë të shquar, por këtë herë do të jetë e veçantë, pasi do të nderojë një personalitet të shquar të kulturës së një vendi të huaj”.


Njoftim i Ambasadës se Shteteve te Bashkuara te Amerikës në Tiranë.


( via Marjan Dodaj )


 Marë nga faqja e Fahri Xharres
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi