Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nesër në orën 14:00 bëhet varrimi i Astrit Deharit

Shko poshtë

Nesër në orën 14:00 bëhet varrimi i Astrit Deharit Empty Nesër në orën 14:00 bëhet varrimi i Astrit Deharit

Mesazh nga Agim Gashi Mon Nov 07, 2016 4:53 pm

Nesër në orën 14:00 bëhet varrimi i Astrit Deharit
Nesër në orën 14:00 bëhet varrimi i Astrit Deharit Ass_1478520744-3130765


Trupi i pajetë i aktivistit të Lëvizjes "Vetëvendosje", Astrit Dehari, nesër në orën 14:00 do të varroset.


Lajmin e ka bërë të ditur, Erzen Vraniqi, zëdhënës në LVV.
Vraniqi ka publikuar agjendën për ceremoninë e varrimit të Astrit Deharit.


Agjenda e ditës së nesërme për nder të Astrit Deharit:

11:30 mblidhemi para Bibliotekës Kombëtare dhe fillojmë Marshin për Astritin deri te Sheshi Skënderbe!

13:00 mbahet mbledhja komemorative në Teatrin Kombëtar.

14:00 bëhet varrimi i Astritit në varrezat e fshatit Zllatar afër Matiçanit.

Shpërndajeni dhe njoftoni të gjithë!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi