Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

Shko poshtë

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari Empty Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 11, 2016 6:50 pm

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari Auto_babai-780x4391478603334

Konferencë e jashtëzakonshme për medie e Familjes Dehari

Familja Dehari ka paralajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme për medie. Lajmin e ka bërë të ditur Vetëvendosje, në një kumtesë të lëshuar për medie.
“Sot në ora 16:30, prindërit e Astrit Deharit, Avni dhe Xhemile Dehari bashkë me aktivistët Dardan Molliqaj dhe Sami Kurteshi mbajnë konferencë për media tek restorant “Vila Panorama”, në Zllatar të Prishtinës”, thuhet në njoftimin e lëshuar për medie.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi