Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A është more kjo Susan Boyle?!

Shko poshtë

A është more kjo Susan Boyle?! Empty A është more kjo Susan Boyle?!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Aug 18, 2009 5:37 pm

A është more kjo Susan Boyle?!

Susan Boyle ka përjetuar ndryshim me themel. Ajo i tha lamtumirë vetullave të çrregulluara, qimeve të thinjura dhe fustaneve të dala tashmë prej mode, të cilat aspak nuk i shkojnë. Ajo tashmë është shndërruar në një ‘damë me klasë’ nëse jo për gjithë, madje për një ditë


A është more kjo Susan Boyle?! Suzii
Ylli i dalë nga show 'Britain's got Talent', këngëtarja 48-vjeçare Susan Boyle, është fotografuar për revistën e njohur, ‘Harper's Bazaar’. Grimerët dhe stilistët kanë bërë mrekulli, duhet e ndryshuar Susan-in gjatë bërjes së fotove. Ndoshta adhuruesit e saj do të thonë që Susan ishte plotësisht në rregull edhe më parë, duke mos i munguar asgjë ashtu si është, por fotografitë e damës glamuroze të ‘Harper's Bazaar-it’, e tregojnë të kundërtën. ‘Transformimi hollivudian’ ka pasur një ndikim magjik në ndjenjat e Susan-it, e cila tha se gjatë pozimit ishte ndier si një yll i vërtetë i filmit. Më së shpeshti faqet e magazinës ‘Harper's Bazaar’ janë të rezervuara për aktoret e kategorisë A, si Kate Winslet, Jennifer Aniston dhe Halle Berry. Por kësaj radhe, faqet e revistës amerikane janë të mbushura me foto të Susan Boyle, me një paraqitje deri më tani të paparë. Ndërsa tema e numrit të kësaj reviste është 'Susan Boyle: Heroi i pakënduar'. Adhuruesit pohojnë se në të janë ‘dashuruar’ për shkak të thjeshtësisë së saj, dhe për shkak se duket sikur shumica që takojmë në rrugë. A do të ndikojë ky ndryshim, dhe ta prishë të tërën?/ D. XH.
A është more kjo Susan Boyle?! Sua
A është more kjo Susan Boyle?! Sua2

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi