Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmërim mbi gjykimin e dy të rinjëve që u ngritën kundër prefektit Ksera

Shko poshtë

Lajmërim mbi gjykimin e dy të rinjëve që u ngritën kundër prefektit Ksera Empty Lajmërim mbi gjykimin e dy të rinjëve që u ngritën kundër prefektit Ksera

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jan 12, 2009 5:12 pm

L A J M Ë R I M !

Të mërkurrën, 14/ Janar, 2009, ora 10.00 në Gjykatën e qytetit të Tepelenës zhvillohet seanca gjyqësore me të paditur dy të rinjtë të cilët organizuan tubimin atëdhetarë me motivacionin e ruajtjes së identitetit e integritetit territorial të Republikës së Shqipërisë të cënuara ato nga Prefekti i Gjirokastrës z. Spiro Ksera nëpërmjet deklarimeve të tij në Konicë ku amplifikoj synimet dhe vullnetin politik të qarqeve ekstremiste greke në lidhje me teorinë fantazëm të Vorio-Epirit.
Ju ftojmë të merrni pjesë për solidarizim dhe mbështetje të dy të rinjve që po gjykohen politikisht e padrejtësisht.
Nisja bëhet pranë Bar-Restorant ”SHQIP” ( afër Gjykatës së faktit-Tiranë), të mërkurën datë 14/ janar, ora 04.00.
Vajtja dhe kthimi brenda ditës me autobus-gratis.
Kryesia e Shoqatës Atdhetare
Për Identitet dhe Bashkim Kombëtar
SH.A.I.B.K
Sekretari Organizativ
Genc LLAKAJ
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi