Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informim ër bashkatdhetarët

Shko poshtë

Informim ër bashkatdhetarët Empty Informim ër bashkatdhetarët

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 18, 2009 11:39 pm

Informim
Bashkatdhetarë të dashur!


Informim ër bashkatdhetarët Imagescakbsyzf
Me rastin e Festës sonë Kombëtare, 28 Nëntorit - Ditës së Flamurit, organizojmë mbrëmje festive dhe kulturore.
Në mbrëmjen festive do të ju argëtojnë:
Këngëtari Bujar Osaj,
Grupi profesionist vallzues ”Rinia”nga Singeni i udhëhequr nga Hasan Hajdari si dhe Grupi i folklorit nga Ulmi i udhëhequr nga Besim Zeqiri.
Manifestimi mbahet me 28.11.2009, e shtunë dhe fillon në ora 18:00
Adresa:
Stadthalle, Stuttgarter Str. 2,
73230 Kirchheim / Teck
(400 Vendparkime të lira pa pagesë gjenden në katin e -I-II-III-të Stadthalle-s).
Hyrja prej moshes 16 vjeçare: 5 €
Ju dëshirojmë mirëseardhje dhe argëtim të këndshëm në Manifestim.
Për këshillin organizativ:
Xhafer Leci Handy: 01522 9273416
Hasan Dançe Handy: 01522 4112907
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi