Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martin Çuni:Ftesë

Shko poshtë

Martin Çuni:Ftesë Empty Martin Çuni:Ftesë

Mesazh nga Agim Gashi Sun May 16, 2010 2:39 pm


Martin Çuni:Ftesë 22369_100325713333637_100000686257288_7408_180736_n
Martin ÇuniLidhja e Shkrimtarëvë, Artistëve dhe
Krijuesve Shqiptar në Gjermani
F t e s ë
Të nderuar krijues dhe artdashës, ju ftojmë të merrni pjesë në orën letrare përkujtim-ore për krijuesin e madh të letrave Shqipe, Azem Shkrelin, si dhe në ndarjen e shpërblimeve letrare të konkursit të parë letrar me emrin „ Azem Shkreli“ të cilin e ndanë Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptar në Gjermani.


Ora letrare fillon në orën 12.00 , më datën 23 maj 2010.
Adresa: “Haus Ennepetal” – Gas str. nr.10. 58256 – EnnepetalKontaktimi: E –mail: martincuni@hotmail.de

Tel. 02333833562 / në orët e mbrëmjes.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi