Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim:INSTITUTI KOMBËTAR I INTEGRIMIT TË JETIMËVE SHQIPTARË

Shko poshtë

Njoftim:INSTITUTI KOMBËTAR I INTEGRIMIT TË JETIMËVE SHQIPTARË Empty Njoftim:INSTITUTI KOMBËTAR I INTEGRIMIT TË JETIMËVE SHQIPTARË

Mesazh nga Agim Gashi Thu May 20, 2010 11:38 pm

REPUBLIKA E SHQIPËRISË
INSTITUTI KOMBËTAR I INTEGRIMIT TË JETIMËVE SHQIPTARË

Adresa: Rruga “Dibrës”, nr. 312/1, Tiranë
Tel/Fax: ++355 (4) 2360 611, Mobile: 0692035431, 0682035431, 0672035431
Email: nifao.orfan@gmail.com


Konferencë për shtyp

Diten e premte, ora 11-00, z. Ilir Çumani, Drejtor i Përgjithshëm i Institutit Kombëtar i Integrimit të Jetimëve Shqiptarë ne ambientet e Institutit (Adresa: Rruga “Dibrës”, nr. 312/1, Tiranë, pas 15-katshit), jep nje Konference per shtyp mbi gjëndjen e Jetimëve shqiptarë (JETIMËT PËRMES SFIDAVE DHE
DILEMAVE PËR MBIJETESË)


.

Zedhenesi I Shtypit

Albert Zholi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi