Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fronti Demokratik Fdbk: NJOFTIM -THEMELOHET DEGA E FDBK-SE NE SKANDINAVI

Shko poshtë

Fronti Demokratik Fdbk: NJOFTIM -THEMELOHET DEGA E FDBK-SE NE SKANDINAVI Empty Fronti Demokratik Fdbk: NJOFTIM -THEMELOHET DEGA E FDBK-SE NE SKANDINAVI

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jun 06, 2010 10:17 am

FRONTI DEMOKRATIK PER BASHKIM KOMBETAR-FDBK

NJOFTIM


Më datën 12 Qershor 2010 (e shtunë), duke filluar nga ora 17.00-të, në Malmö të Suedisë:
Do të zhvillohet mbledhja themeluese e Degës së parë të Frontit Demokratik për Bashkim Kombëtar –FDBK. Lutemi, para se të vini në mbledhje të keni lexuar Programin dhe Projekt Statutin e FDBK të publikuara në faqen www.fdbk.eu.
Shpresojmë në mirëkuptimin tuaj për pjesmarrje të gjerë të gjithë atëdhetarëve, intlektualeve, shoqatave dhe klubeve atdhetare, që në inagurimi i Degës së FDBK-së të marrin pjesë masovikisht dhe të jetë sa më madhështor.


Këshilli inicues për themelimin e Degës
së FDBK-se për Skandinavi

Tel : 0760869533

Fronti Demokratik Fdbk: NJOFTIM -THEMELOHET DEGA E FDBK-SE NE SKANDINAVI 27732_125686987462660_100000640781445_184045_6323407_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi