Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kunder Projektit SHKUPI 2014!!!:30. PRILL · 12:00 - 13:00-PARAKALIM

Shko poshtë

Kunder Projektit SHKUPI 2014!!!:30. PRILL · 12:00 - 13:00-PARAKALIM Empty Kunder Projektit SHKUPI 2014!!!:30. PRILL · 12:00 - 13:00-PARAKALIM

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 09, 2011 9:10 pm

Kunder Projektit SHKUPI 2014!!!:30. PRILL · 12:00 - 13:00-PARAKALIM 216627_218397954841869_112861768728822_1004693_4990816_n
Kunder Projektit SHKUPI 2014!!!:30. PRILL · 12:00 - 13:00-PARAKALIM

30. PRILL · 12:00 - 13:00
LBU-PDU-LEVIZJA E BASHKIMIT UNIKOMB DHE PARTIA DEMOKRATIKE UNIKOMB TETOV-FYROM-SHQIPERIA LINDORE
NE FUND TE PRILLIT 2011 PARAKALIMI I LBU-PDU-SE NE TETOV ME PAROLLEN E VETME UNITET MBAREKOMBETAR, PRITET PJESMARJE E MBI 5000 PERSONAVE!PAS KESAJ DO SHKOJM EDHE ME QYTETE TJERA!
DUAM UNITET, DUAM PERFAQESIM REAL NE INSTITUCIONE LOKALE,QENDRORE DHE NE GJITHA INSTITUCIONET SHTETRORE, USHTRI,POLICI,SHERBIMIN SEKRET,FORCAT SPECIALE,SHKOLLIM, NUMRIMTE PASTER TE POPULLSISE, MARJA E NENSHTETSISE NGA SHQIPTARET NENSHTETAS TE ATI SHTETI PA NENSHTETSI, HIQJA E NJEZIVE TE VDEKUR NGA LISTAT E EGZISTENCES SIDOMOS TEK PALA SLLAVE, KTHIMI I MBIEMRAVE REAL GJITH SHQIPTARVE ATJE!

https://www.facebook.com/pages/Partia-Demokratike-Unikomb/169172446463168
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi