Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011

Shko poshtë

Njoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011  Empty Njoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 09, 2011 9:20 pm

Njoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011  251772_213188098721736_100000916415375_607881_6232885_nNjoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011  Besa-shqiptare_ne_prizren_1878

Njoftim: Në Prizren mbahet Festivali ndërkombëtar i poezisë "Drini poetik" 10-11 qershor 2011

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës organizon për herë të dytë festivalin ndërkombëtar të poezisë Drini poetik në Prizren, më 10-11 qershor 2011.

Festivali mbahet në patronazhin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, zotit Hashim Thaçi.

Në Festival marrin pjesë poetë nga Republika e Shqipërisë, nga Republika e Kosovës, Turqia, Maqedonia, Mali i Zi dhe diaspora.

LSHK-ja ju fton të ndiqni Programin e këtij manifestimi letrar.


Me nderime,
Kryetari i LSHK-së
Adem Demaçi


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Më shumë INFO rrethë programit:

http://www.kosovarimedia.com/home/aktual/info-te-ndryshme/4997-njoftim-ne-prizren-mbahet-festivali-nderkombetar-i-poezise-qdrini-poetikq-10-11-qershor-2011.html
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi