Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

2 posters

Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga RUDI-I Fri Jun 10, 2011 8:31 pm

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. 173264_100000714825950_8262697_n

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

JU PËRKUJTOJ SE KLUBI LETRAR ZAHIRI NE PODUJEVË TANI NXORI EDHE PESË LIBRA ME POEZI . KATËR LIBRA ME POEZI JANË TË AUTORIT IZET HAJDINIT SI DHE NJË TË AUTORIT DHE KRYETARIT TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJEVË , RUZHDI BERISHA -RUDI.

AUTORI: IZET HAJDINI

1 - SYTË E DIORIT - POEZI

2 - RRUGËS SË KOMBIT -POEZI

3 - ARBËRIA TOKA JONË - POEZI

4- TOKË DARDANE


AUTORI : RUZHDI BERISHA - RUDI

1- KOHË E PËRFLAKUR - POEZI

LIBRAT ME POEZI MUND TI GJENI NE LIBRARIN: SHQIPROJA-PODUJEVË ...

DHE NJË DIÇKA DUA TE JU INFORMOJ, SE SHPEJTI DO TA KENI LLAPIJAN NË DUART TUJA REVISTËN LETRARE RINGJALLJA NUMRIN E DYTË..


ME RESPEKT
KRYETARI I KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJEVË
- RUZHDI BERISHA - RUDI


Edituar për herë të fundit nga RUDI-I në Fri Jun 17, 2011 6:57 pm, edituar 1 herë gjithsej

RUDI-I

Numri i postimeve : 12
Registration date : 30/05/2011

http://JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI  NË PODUJVË

Mbrapsht në krye Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty Re: RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jun 10, 2011 9:41 pm

Eh, sa bukur Ruzhdi. !
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty Re: RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga RUDI-I Fri Jun 10, 2011 10:36 pm
Edituar për herë të fundit nga RUDI-I në Fri Jun 17, 2011 7:00 pm, edituar 2 herë gjithsej

RUDI-I

Numri i postimeve : 12
Registration date : 30/05/2011

http://JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI  NË PODUJVË

Mbrapsht në krye Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty Re: RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jun 11, 2011 12:23 am

RUDI-I shkruajti:Jo ky nuk është autori Izet Hajdini fare...

Dergoma nje foto te tij. A eshte ai ne fb? Nese eshte qitma ne fb linkun e tij apo ketu te ia marr foton dhe ta kerkoj per miqesi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty Re: RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga RUDI-I Thu Jul 14, 2011 12:33 pm

zotri , Agim. Mund te maresh një foto te IZET HAJDINIT tek fotot e Klubit Letrar Zahiri në Podujevë...Dhe ju lutem ta fshis atë mesazh qe e keni shkruar '' ky nuk është iszet hajdini fare'.. Faliminderit shumëpër respekt...

RUDI-I

Numri i postimeve : 12
Registration date : 30/05/2011

http://JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI  NË PODUJVË

Mbrapsht në krye Shko poshtë

RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË. Empty Re: RUZHDI BERISHA - RUDI:JU PËRSHËNDES NE EMËR TË KLUBIT LETRAR ZAHIRI NË PODUJVË.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi