Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim për lexuesit!

Shko poshtë

Njoftim për lexuesit! Empty Njoftim për lexuesit!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Oct 26, 2012 12:14 pm

Njoftim për lexuesit!


Njoftim për lexuesit! Largea_botasot-online1351185901
Lexues të nderuar ju njoftojmë se për shkaqe teknike ditën e premte do të kemi mungesë të qasjes në portalin tonë dhe tuajin, www.botasot.info.
Ndërprerja e qasjes do të ndodhë për shkak se kompania "Cyon.ch" me seli në Zvicër, e cila mirëmban serverët e portaleve, na ka njoftuar ne dhe të gjithë klientët e saj, se për shkak të modernizimit dhe zgjerimit të sistemit të tërë infrastrukturës së saj, të gjitha portalet që mirëmbahen nga kjo firmë do të kenë një ndërprerje të funksionimit për rreth tri orë të premten në mbrëmje, (26 tetor) nga pas orës 22.00.
Redaksia e "Bota sot", ju kërkon mirëkuptim për këtë çështje.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi