Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partia Demokratike zgjedhet më 22 korrik kryetarin e saj

Shko poshtë

Partia Demokratike zgjedhet më 22 korrik kryetarin e saj Empty Partia Demokratike zgjedhet më 22 korrik kryetarin e saj

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 20, 2013 5:22 pm

Partia Demokratike zgjedhet më 22 korrik kryetarin e saj
Partia Demokratike zgjedhet më 22 korrik kryetarin e saj Largea_partia-demokratike_311374317509
Zgjedhjet për Kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë bëhen më datë 22 korrik, ditën e hënë, nga ora 08.00 deri në orën 19.00. Në një njoftim për mediat Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale informon se:
“Vendvotimet janë përcaktuar dhe anëtarësia informohet pranë çdo dege të Partisë Demokratike në rrethe , apo çdo grup-seksioni në Tiranë.
Këshilli Kombëtar dhe Deputetët me banim në Tiranë, votojnë në qendrën e votimit, në selinë e Partisë Demokratike”
Lulzim Basha dhe Sokol Olldashi janë dy kandidatët për kreun e Partisë Demokratike. Ata kanë zhvilluar takime në të gjithë vendin me anëtarët e partisë së tyre, ndërsa fushata e tyre u përqendrua në platformën që ofronin, por edhe në akuzat ndaj PS.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi