Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim për të pame

Shko poshtë

Njoftim për të pame               Empty Njoftim për të pame

Mesazh nga Agim Gashi Fri Mar 07, 2014 1:07 am

Njoftim për të pame  

Lajmërojmë vdekjen e babait tonë të dashur,

Bislim Vatovci, veteran i arsimit ( 25.09.1930 - 19.02.2014)
nga fshati Novolanë, Komuna e Vushtrrisë.

Njoftojmë të afërmit, miqtë,farefisin, dashamirët dhe të njohurit tanë
se me datë 09. 03. 2014 ( e dielë ), nga ora 9.00 deri në ora 18.00, hapim të pame. 
Pjesëmarrja e juaj është ngushëllim dhe respekt për ne.
Adresa:

Lokalet e SH K SH-së ”Isa Boletini” Marien str, 11

71067 Sindelfingen - Gjermani
Mob: 01727916178
Bijtë e Bislimit të ndjerë, Zenel e Afrim Vatovci
D - Sindelfingen, 06.03.2014
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi