Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doruntina: Falemnderit, që besuat në bijën e Enver Malokut

Shko poshtë

Doruntina: Falemnderit, që besuat në bijën e Enver Malokut Empty Doruntina: Falemnderit, që besuat në bijën e Enver Malokut

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 26, 2014 6:42 pm

Doruntina: Falemnderit, që besuat në bijën e Enver Malokut


Doruntina: Falemnderit, që besuat në bijën e Enver Malokut Largea_doruntina1403791278
E bija e veprimtarit të njohur Enver Maloku, Doruntina Maloku, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka falënderuar të gjithë ata që e votuan në zgjedhjet e 8 qershorit.
Deputetja nga radhët e LDK-së, ka thënë se ka marrë mbi 7 mijë vota, dhe se në Kuvendin e Kosovës do të jetë një zë i fuqishëm.
Më poshtë, mund të lexoni, shkrimin e Malokut:

Te nderuar,
Sic keni mundur ta kuptoni edhe nga mediat, une kam marre votat e mjaftueshme per t'u bere deputete e Kuvendit te Kosoves nga radhet e Lidhjes Demokratike te Kosoves.
Une jam shume e nderuar qe kam arritur te marr mbi 7 mije vota ne mbare vendin.
Kjo do te thote se Ju keni besuar ne bijen e Enver Malokut, dhe per kete une u jam pafundesisht mirenjohese.
Faleminderit te gjithe qytetareve te Republikes se Kosoves qe me voten e tyre per mua, kane shprehur besimin dhe shpresen se zeri i tyre ne Kuvend do te jete me i fuqishem.
Faleminderit familjes sime qe me mbeshteti deri ne vetmohim ne rrugen qe kam nisur.
Miqve te Babit u them se pa Ju, nuk do ta kisha kete rezultat.
Faleminderit Llapit e llapjaneve kudo qe jetojne, qe me mbeshteten pa u lodhur, duke u angazhuar i madh e i vogel qe une te dal me sukses nga kjo gare. Pa mbeshtetjen Tuaj, fitorja ime nuk do ta kishte kete kuptim.
Falemiderit qyteti im, Prishtine!
Miqte e mi, ish kolege te medias, faleminderit per perkrahjen dhe kurajon qe me dhate.
Ne fund, falenderoj dhe lus Zotin te kemi shendet dhe bashke me ekipin fitues te Lidhjes Demokratike te Kosoves te japim kontributin qe vendi yne e meriton!


E juaja,
Doruntinë E. Maloku
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi