Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KONCERT HUMANITAR NE 13 MILE RD-MICHIGAN SHBA

Shko poshtë

KONCERT HUMANITAR NE 13 MILE RD-MICHIGAN SHBA Empty KONCERT HUMANITAR NE 13 MILE RD-MICHIGAN SHBA

Mesazh nga Agim Gashi Fri May 22, 2009 11:00 pm

KONCERT HUMANITAR NE 13 MILE RD-MICHIGAN SHBAMe daten 24 maj 2009, kete te diele ne ambientet prane Kishes Katolike “Zoja Pajtore” e Shqiptareve

ne Southfield, do te mbahet nje koncert humanitar apo Dance Party.

Per muziken dhe argetimin tuaj do te kujdesen kangetaret e komunitetit tone Hane Nikprelaj, Albina Ndreaj, Kol Nikpreal dhe te tjer.

me gjate ne www.albdreams.net
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi