Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM PËR TË PAME

Shko poshtë

  NJOFTIM PËR TË PAME Empty NJOFTIM PËR TË PAME

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 12, 2014 3:03 pm

NJOFTIM PËR TË PAME

Lajmërojmë vdekjen e parakohëshme të vëllait  tonë të dashur

Murat Osman Leci (18.04.1947 - 23.11.2014)


  NJOFTIM PËR TË PAME U2_njoftim%20per%20te

Murat Osman Leci ( 18.04.1947 - 23.11.2014)

nga fshati Gmicë - Kamenicë, me vendbanim të përhershëm Prishtinë.


Njoftojmë të afërmit, miqtë, farefisin, dashamirët dhe të njohurit tanë në Perëndim,
se me datë 14.12. 2014 ( e dielë ), nga ora 09.00 deri në ora 16.00, hapim të pame.

Adresa:
Lokalet e SH K SH-së  ”Nëna Terezë” Göppingen
David Str. 24
73033 Göppingen
Afër Stacionit të trenit.
Mob: 0049 - 01522 9273416


 Pjesëmarrja e juaj është ngushëllim dhe respekt për ne.
 
D - Göppingen, 01.12. 2014
Vëllazërit e Muratit të ndjerë, Xhafer, Balë dhe Shukri Leci
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi