Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqiptari mahnit Gjermaninë me zërin e tij. Shikoje patjetër

Shko poshtë

Shqiptari mahnit Gjermaninë me zërin e tij. Shikoje patjetër Empty Shqiptari mahnit Gjermaninë me zërin e tij. Shikoje patjetër

Mesazh nga Agim Gashi Sat Oct 29, 2016 10:56 am

Shqiptari mahnit Gjermaninë me zërin e tij. Shikoje patjetër

Shqiptari mahnit Gjermaninë me zërin e tij. Shikoje patjetër Auto_auto_Shpresim_Ahmeti14776799501477680455

Shpresim Ahmeti

Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe është student shqiptar në Gjermani.
Mbrëmjen e djeshme, i riu ka dalë në skenën e shfaqen së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij.
Talenti i 18-vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij brilant”
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi