Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë

Shko poshtë

Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë Empty Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jul 27, 2009 2:32 pm

Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë

Njoftim i Zemra Shqiptare për krijuesit tanë U1_soso_news_express
Duke filluar nga sot, Zemra Shqiptare iu ofron mundësinë, që ju të reklamoni krijimtarinë dhe librat tuaj Falas, në kategorinë më të re: "Libra".

Në këtë mënyrë kemi menduar të ndihmojmë krijuesit shqiptarë, që lexuesi të njihet me botimet e tyre dhe t'i blej
ë
ato.

Si do funksionojë diçka e tillë...

Dërgoni në adresën admin@zemrashqiptare.net, informacionet e duhuara që janë:
E-mail
Telefon
Foto e librit
Reçension apo përmbledhje e tij
Çmimi
Adresa e shitjes, Shtëpitë Botuese, Libraritë etj.

Gjithçka që do dërgoni do të bëhet publike, prandaj nëse nuk dëshironi të bëhen publike të dhëna personale si numër telefoni etj. mos e dërgoni. Mjafton që të interesuarit të kenë mundësi të kontaktohet autori për librin e interesuar, me anë të E-Mailit.

Urojmë që ky shërbim i Zemra Shqiptare, të nxisë më shumë dashurinë për librin, nëpërmjet blerjes së tij.

Stafi ZemraShqiptare.netKësaj ideje i bashkangjitet edhe www.agim.poeticforum.com ,meqenëse kemi menduar se është një ide e shkëlqyer.
Çdo gjë që dërgoni tek zemrashqiptare edhe ne e bartim në faqen tonë.

Me nderime Stafi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi