Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticion për njohjen e Pavarësisë së Kosovës

Shko poshtë

Peticion për njohjen e Pavarësisë së Kosovës Empty Peticion për njohjen e Pavarësisë së Kosovës

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 11, 2009 1:39 am

Peticion për njohjen e Pavarësisë së Kosovës
Të nderuar miq,

Jemi në prag të festimit të përvjetorit të parë të Republikës së Kosovës dhe kemi nevojë që shtetin e ri të Kosovës ta njohin edhe shumë shtete të tjera. Me këtë rast u bëjmë thirrje 57 vendeve të Konferencës Islamike që edhe ato ta njohin sa me shpejt shtetin më të ri në botë.


Për të nënshkruar këtë peticion ju lutem të klikoni www.peticioni.info ku edhe mund ta gjeni tekstin e plotë.


Është shumë me rëndësi që ky peticion të nënshkruhet nga sa më shumë njerëz, prandaj percilleni këtë e-mail tek të afërmit tuaj, shokët tuaj…

Me respekt:


Sami ISLAMI
Për ZSH: Baki Ymeri
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi