Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peticion për njohjen e Republikës së Kosovës

Shko poshtë

Peticion për njohjen e Republikës së Kosovës Empty Peticion për njohjen e Republikës së Kosovës

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 15, 2009 3:25 pm

Shteti i Kosoves po mbush vitin e pare te egzistences se tij. Deri me tani ai eshte njohur nga mjaft vende anetare te OKB dhe pritet qe numri i tyre te shtohet.
Permes ketij peticioni u behet thirrje 57 vendeve te Konferences se Vendeve Islamike qe ta njohin edhe ata Pavaresine e Kosoves.
Per te nenshkruar edhe ju kete peticion lutemi vizitoni www.peticioni.info ku mund te lexoni edhe tekstin e plote.
Eshte e rendesishme qe ky peticion te nenshkruhet nga sa me shume njerez, ndaj percilleni kete email tek sa me shume te njohur.

Me respekte
Flamur Arbana
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi