Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dëshmorët e Feronikeli

Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 09, 2010 12:34 pm

Dëshmorët e Feronikeli

Dëshmorët e Feronikeli 20757_104243512931484_100000375085476_102618_836234_n

A V D I K R A S N I Q I ( PJESETARE I UCK NE BRIGADEN) :
RASIM KIQINA


Dëshmorët e Feronikeli 20757_104243536264815_100000375085476_102619_3589781_n

Dëshmorët e Feronikeli 20757_104243546264814_100000375085476_102620_5847048_n


Dëshmorët e Feronikeli 20757_104243559598146_100000375085476_102621_5202715_n
V E H B I H O XH A (DESHMORI I KOSOVES NGA KF"FERRONIKELI")

Dëshmorët e Feronikeli 20757_104243659598136_100000375085476_102628_1885060_n

Dëshmorët e Feronikeli 20757_104244126264756_100000375085476_102687_6773272_n

Dëshmorët e Feronikeli 20757_104244202931415_100000375085476_102689_1163432_n


Dërgoi:Avdi Krasniqi, USA
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 09, 2010 1:28 pm

Dëshmorët e Feronikeli 9432_101079369914565_100000375085476_27788_2368972_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 09, 2010 1:30 pm

Dëshmorët e Feronikeli 9432_101079266581242_100000375085476_27776_756479_n

NJI FORMACION I FERRONILELIT NE VITIN 1993,EDHE NJI SUKSES I MADH KLUBI PLASOHET NE VENDIN E KATERT TE LIGES SE PARE TE RREPUBLIKES SE KOSOVES,I UDHEHEQUR NGA TRAJNERI HADIL HOXHA DHE KRYETARI AVDI KRASNIQI. NE FOTO DY LOJTARET ME TE MIRE TE FERRONIKELIT TE CILET RANE DESHMORE PER LIRINE E KOSOVES:( REXHEP REXHEPI- i dyti i ulure ne te majte) dhe BAJRAM ALIU- i i treti i ulur ne te majte) QE TE DY ISHIN SHOKE TE PA NDASHEM EDHE QE TE DY DHANE JETEN PER LIRIN E KOSOVES LAVDI DESHMOREVE:REXHEP REXHEPI DHE BAJRAM ALIU. KLUBI DO TI PERKUJTOJI PER QDO PERVJETORE , DUKE I STOLIS ME KUNORA DHE MIRENJOHEJE PER KONTRIBUTIN E DHAN.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 09, 2010 1:32 pm

Dëshmorët e Feronikeli 9432_101079259914576_100000375085476_27774_850716_n
NJI FORMACION I SHKELQUSHEM I KF'FERRONIKELI''ME TRAJNERIN FADIL HOXHA
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 09, 2010 1:34 pm

Dëshmorët e Feronikeli 9432_101079249914577_100000375085476_27773_3898929_n

NJI FORMACION I FERRONIKELIT NE VITIN 1990, FORMACION I SHKELQYSHEM I GJENERATES SE PARE TE KLUBIT ,FORMACION QE E KISHTE LAKMI TA KETE QDO KLUB NE KOSOVE DHE MA GJERE.KETA NJIHERIT JANE EDHE YJE TE FYTBOLLIT NE FERRONIKEL SI:HALIL FUSHTICA,MERGIM RRUKIQI.MUSA AVDYLI,MEHMET CARTRAVADIKU,AVDULLAH TAHIRI,NAZMI HAJDARI,FATMIR DERVISHI, ETJ,
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dëshmorët e Feronikeli Empty Re: Dëshmorët e Feronikeli

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi