Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monda Korça mbi vdekjen e Ferit Ramadanit

Shko poshtë

Monda Korça mbi vdekjen e Ferit Ramadanit Empty Monda Korça mbi vdekjen e Ferit Ramadanit

Mesazh nga Agim Gashi Mon Oct 25, 2010 11:27 am

Monda Korça mbi vdekjen e Ferit Ramadanit 7417_1252968403522_1208896826_30796369_2713109_n
Monda Korça mbi vdekjen e Ferit Ramadanit

Oh,Vdekje qe i ben zemrat te copetohen,Dhe syte te nxjerin vec lot,
Ti ben shpirtin qe te pervelohet, e dy buze te mos puthen dot.Miliona paguaj, vec vdekje te mos kish,
Vetem vdekje te mos kish mes nesh,
Ti erdhe kaq shpejt e pameshire,
Ti shkele dy zemra dhe shpirt te mire!
... Ddite e dhimbshme,Humba dy miq:
Alked Saracin e mire dhe Gjakush Tanen, poetin e mrekullueshem! Me dhimbje e lote
Monda Moisiu
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi