Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR.Ftesë z. Albin Kurtit

Shko poshtë

FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR.Ftesë z. Albin Kurtit Empty FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR.Ftesë z. Albin Kurtit

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 02, 2010 11:09 pm

FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR.Ftesë z. Albin Kurtit 149893_163594266996888_113501828672799_397209_805000_n

FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR

FBKSH

Tiranë, 02/nëntor/2010

F T E S Ë

Zotit Albin Kurti

Kryesia e Frontit të Bashkimit Kombëtar Shqiptar (FBKSH) pasi ka vlersuar, vlersonë dhe do të vlersojë si primar faktin se, “bashkimi bën fuqinë”, në shërbim të zgjidhjes së Çështjes Kombëtare unifikimi forcave, qofshin ato intelektuale apo qytetare, është dhe ngelet domosdoshmëri jetike, ju ftonë juve personalisht dhe strukturës që ju drejtoni të jeni mbështetës të FBKSH-së në “PROTESTËN FESTIVE” më 28/nëntor/2010-të, në sheshin “Skënderbej”, ora 11.00, në Tiranë me qëllim sensibilizimin e mbarë opinionit kombëtar, atij ndërkombëtar dhe politikës së Tiranës (si pjemonti i çështjes shqiptare) që Bashkimin Kombëtar të shqiptarve në një shtet te vetëm ta konsiderojnë jo vetëm një obligim moralo-ligjor, por edhe si një proçes i nevojshëm stabiliteti e paqeje në rajon e më gjerë

KRYESIA e
FBKSH-së
Kryetar
Prof, Arbër KastriotiAgim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi