Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajet Nuro me Tribunën shqiptare falenderon!

Shko poshtë

Ajet Nuro me Tribunën shqiptare falenderon! Empty Ajet Nuro me Tribunën shqiptare falenderon!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 26, 2009 2:31 pm

Faleminderit !

Nga Tribuna Shqiptare

Të nderuar miq të albemigrant dhe Tribuna Shqiptare !



Do të desha të falenderoja ç’do njërin prej Jush, do të desha të falenderoja bashkëpunëtorët e TSh, të gjithë ata që dërgojnë shkrimet e tyre interesante tek Tribuna Shqiptare, të gjithë ata që vizitojnë albemigrant dhe Tribuna Shqiptare që bëtë që kjo gazetë on-line të bëhet nga më të lexuearat në internet. Tribuna Shqiptare u përurua më 24 dhjetor 2008. Sot jemi vetëm tre muaj më pas. Nga 1 million e 750 mijë (shikoni në http://www.alexa.com/) që ishte rangu në fillim, sot ajo kaloi në një rang që është nën 500.000. Ka dhjetra gazeta shqiptare në linjë dhe shtypura, disa prej tyre janë themeluar para disa vitesh dhe kanë një taborr me gazetar dhe nuk kanë atë rang si Tribuna Shqiptare. Është kjo arsyeja që do të desha t’ju falenderoj të gjithëve sa keni ndihmuar në këtë arritje dhe t’ju kërkoja mos të ndalemi këtu. Unë do ta konsideroja këtë si fillim.


Sinqerisht,

Ajet Nuro

Montreal, 25 mars 2009
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi