Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË -FTESË

Shko poshtë

KLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË -FTESË Empty KLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË -FTESË

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 19, 2011 7:27 pm

KLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË -FTESË 203297_100000714825950_7186501_nKLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË -FTESË 319674_264099606957198_100000714825950_855755_1441582417_n
KLUBI LETRAR ‘’ZAHIRI ‘’ PODUJEVË
FTESË
Klubi Letrar “Zahiri” në Podujevë në bashkëpunim me drejtorinë kulturës në muajin rinor,jeni të ftuar të mëreni pjesë në promovimin e këtyre librave: MONOGRAFI “ MAVRIQI I LLAPIT –I- “ i autorit Gani Mehmeti, “ËNDRAT E MIJA “ poezi të autori...t Erblin Dushi, “SYTË E DIORIT,RRUGËS SË KOMBIT,ARBËRIA TOKA JONË, TOKË DARDANE “ poezi, të autorit Izet Hajdini. , si dhe në Orën Letrare ‘’ Poezia shqipe ’’.

Programi mbahet në ‘’Sallën e Kulturës në Podujevë’’ , nën organizimin e kryetarit të Klubit Letrar : Ruzhdi Berisha – Rudi si dhe të drejtorit të kulturës-rinisë e sportit , Nexhmi Balaj

Më . 23 shtator 2011 { e premte } . Në ora 17:00
Prezenca juaj na nderon, nderon Klubin Letrar ‘’Zahiri ‘’ dhe përkrah rinin në Podujevë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi