Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Faqja 9 e 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jul 14, 2014 11:00 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1907373_695422707194775_5335529289250362325_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 7:18 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10353044_612661152181520_6206932317648331433_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Protesta në Stamboll në mbështetje të Shkupit (FOTO)

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 7:39 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Largea_z4_39791405260643
Protesta në Stamboll në mbështetje të Shkupit (FOTO)


Sot (e Diell) qindra shqiptarë janë duke protestuar në sheshin Taksim në Stamboll ku janë duke ecur para konsullatës maqedonase, në mbështetje të protestave të shqiptarëve në Maqedoni për rastin “Monstra.
Protestuesit po mbajnë flamuj kuqezi dhe simbole kombëtare ku skanë munguar edhe flamujt e Turqisë, ndërkohë që janë dëgjuar edhe thirrjet në përkrahje të shqiptarëve në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup, si: “Shkupi jemi me ty”, “Shkupi nuk është vet”, “Jemi një komb”.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Z3_4581
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Z1_7783Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Z2_9485
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 8:21 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 36327635
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 8:23 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1960145_645898018805696_119604042_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1481120_607018396026992_1792710657_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 9:29 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Pic
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 9:32 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 0,,16708262_401,00Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 0,,16712607_401,00Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 0,,17257122_303,00
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 15, 2014 9:50 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Euro%20reuters-1361540657
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 9:41 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Shkami-1402729137Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 188Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 182
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 9:45 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 302001_153347174761697_1586385534_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 11:06 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10384204_676389505768623_980054974945717590_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 11:14 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10489886_695792420500983_2744285903363523858_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10487560_695808397166052_7051686587253009757_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10526019_1476470375929645_2457145706906449769_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10511314_1476470649262951_1272853149820113767_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Largea_15_07_14_121387_fsk1405496607
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jul 16, 2014 11:39 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Haraqo
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 12:46 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Fd0f613fe6c0da76d7fe8df242b8
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 12:46 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Schleimpilz-am-kohl---befallene-koepfe-entsorgen-1405516622
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 12:58 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 2010-11-15T145423Z-01-KAI42-RTRMDNP-3-GERMANY-CDUDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 OnlineImageDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 20184674Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Urn-newsml-dpa-com-20090101-130717-99-01352-large-4-3Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 66510240
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 85189Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Parteien-Blumen-fuer-die-alte-und-CDU-Vorsitzende-Angela-MerkelDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Merkel_web-400x266Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Merkel512~_v-videowebsDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Merkel-erhslt-Blumen-zum-ValentinstagDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Images%7Ccms-image-002930538Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 0512_merkel_macht_fitwidth_489Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Image

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Merkel-blumen_447483a-768x432Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Merkeltag4-blumen-DW-Politik-Xi-anDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Dpa-14866c0031c8633f
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 0bdc9641be712a07a6b6df405d63812fDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 2,w%3D985,c%3D0.bild
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Tts-merkelorchidee-BM-Bayern-Singapur
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 8:12 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1620958_10152035606774748_1826273265_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 8:13 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1044983_10151573280744748_31899160_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 8:14 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10384679_10152324549494748_6833492057041324376_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 17, 2014 8:15 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10514561_10152324379694748_7561901904121509583_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jul 19, 2014 4:46 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10372524_270317689820970_2964643339717237466_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10372500_324740047675123_5245761088032345887_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 20, 2014 7:18 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10526045_875028955858995_1608592350669418669_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10527602_875028942525663_4458963555185038642_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10334296_875028935858997_3648831909952862715_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10557327_875028875859003_976999063106165963_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10389352_875028919192332_7251379594871046791_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10527785_875028849192339_7076521950032231570_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10436088_874952939199930_180685791287430091_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10456019_874952189200005_1602363424628283830_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10550917_874950085866882_4747130992444668737_nZvernec - Albania 
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1488060_874898752538682_3111841891918458938_n


Bukuria e alpeve Shqiptare ,Valbona!Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 1557471_874568519238372_4069161772223879868_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 20, 2014 8:24 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10538395_791434524242405_1276826474130469207_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 22, 2014 12:35 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10553391_888022021211747_6649334955954995024_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10505401_877116255635657_2829540397104875729_n
Una foto!!!
Pronti e...viaaaaaaaaaaaaaaaa
inizia l'esperienza più bella di tutta l'estate!
Divertitevi ragazzi!!!!

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10410758_877114975635785_3133105434882751155_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jul 22, 2014 2:03 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 10525819_674134495995212_4413928012737342813_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 9 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi