Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT

Shko poshtë

BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT Empty BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jun 17, 2014 10:46 pm

BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT 15S-Pol_Esat_StavileciBURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT 1610105_773209549374992_166679030_n


BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT

Unë Burim Gashi nga Lipjani, diplomova sot Masterin me temën "Administrata Lokale dhe Qytetaret" e ku e mbrojta me sukses te profesori i nderuar  Prof.Dr. Riza Smaka.

Kryetar të komisionit e kisha profesorin e nderuar Prof.Dr.Esat Stavilecin dhe e prisja me knaqësi prezencën edhe të tij .Te profesori i nderuar kisha dy punime shkencore të cilat i kalova me shumë sukses.

Por në jetë ndodhin gjëra të pa pritura. Morëm lajmin se Profesori i nderuar Esat Stavileci gjendet i sëmurë e në gjendje të rëndë për çka edhe diplomimi im se kishte atë knaqësinë që duhej ta kishte.

Me këtë rast shfrytzoj rastin që profesorit ti dëshiroj sherim sa më të shpejtë e sa më parë të gjendet para studentëve të tij që fort e duan.
Me këtë rast falenderoj edhe antarët e komisionit Prof.Ejup Sahitin dhe Prof.Islam Krasniqn në krye me Prof.Dr. Riza Smaken.

Me shumë rrespekt i posadiplomuaru

Burim Gashi-Lipjan.

BURIM GASHI FALENDERON PUBLIKISHT 10462760_847807705248509_405805171506865470_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi