Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç

Shko poshtë

Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Empty Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 11, 2016 12:09 pm

Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç 
Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-20_1478853849-6023664


Mbrëmjen e djeshme dy vëllezër shqiptarë u ekzekutuan në makinë, në Milano të Italisë.


 “Tg com” shkruan se të vrarë janë dy vëllezërit  Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç rezident në Parabiago (Milano).
Fillimisht është menduar se ka ndodhur aksident por kur policia është afruar ka vënë re se makina ka pasur shenja plumbash dhe brenda makinës ka gjetur trupat e dy shqiptarëve të cilët ishin bërë shoshë nga plumbat.
Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-17_1478854065-9720573
Në vendin e ngjarjes ndodhen karabinierët  e Legnanos ndërsa hetimet koordinohen nga prokurori i Vareses.
Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers_1478854047-8614489Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-13_1478854047-5663388Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-20_1478854047-6017588Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-21_1478854047-814204Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-8_1478854047-9222409Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-19_1478854047-5085304Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç 084037754-01ed2b71-f112-4463-9f43-eca98acd5b89_1478854048-7731407Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç 195931_1478854048-1655870Vrasja në Itali, 2 viktimat janë vëllezër-Agron Lleshaj, 27 vjeç dhe Alban Lleshaj 24 vjeç Omicidio-a-canegrate-bv-photographers-2_1478854047-4965041
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi