Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajdin Islami: Në Vushtrri, organizohet Takimi Rajonal i Komora-s

Shko poshtë

Hajdin Islami: Në Vushtrri, organizohet Takimi Rajonal i Komora-s Empty Hajdin Islami: Në Vushtrri, organizohet Takimi Rajonal i Komora-s

Mesazh nga Agim Gashi Fri Aug 28, 2009 1:41 am

Hajdin Islami: Në Vushtrri, organizohet Takimi Rajonal i Komora-s U1_akrashtica-e-vushtrriseNë Vushtrri, organizohet Takimi Rajonal i KOMORA-s

VUSHTRRI,27 GUSHT 2009-Kryetari i shoqatës së familjarëve të të zhdukurve “22 MAJI ” në Vushtrri, Avni Melenica ka njoftuar sot se më 5 shtator 2009 do të mbahet Takimi me karakter konsultativ lidhur me formimin e Komisionit Rajonal për Vërtetimin dhe Shpalosjen e Fakteve për Krime Lufte-KOMRA. Takimi do të mbahet në Vushtrri dhe kjo shoqatë ju bën ftesë të gjithë familjarëve të viktimave të luftës ( familjarët e martirëve, dëshmorëve dhe të zhdukurve) të që marrin pjesë.

Hajdin ISLAMI
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi