Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 10, 2014 12:24 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1888464_10203221800128601_380178311_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 10, 2014 11:02 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1796591_600242353388029_1424123939_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1621939_591829204229344_550535935_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1511622_587265161352415_1011309094_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1795540_594076677337930_681380401_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1600987_587030721375859_1533147537_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1526812_586775438068054_1750087925_n
Hetem Dumoshi 1962

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1525138_586764728069125_908973387_n
Fshati Gegaj (Dobratin)-Llap, Mahalla e Dervishollve foto viti 1956 

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1157403_583330328412565_1117335481_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 5903_483718355040430_135054835_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 264401_471643936247872_285971872_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 396844_465659110179688_694753121_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 551529_464345316977734_96424397_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 400573_461961383882794_613770624_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 11, 2014 6:20 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1525734_620805104653984_32468735_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 11, 2014 10:48 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1901718_284751611675382_1858520007_n

ISMAIL QEMALI ME PESE DJEM DHE VAJZEN E VOGEL NE STAMBOLL
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Feb 15, 2014 1:38 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Largea_nju-born1392407564
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Feb 15, 2014 1:44 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 55703
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 9:53 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1625611_10152439440783488_1090454452_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1966855_10152438685198488_988399891_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1798552_10152437032833488_1672869888_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1620943_10152435893163488_1845376028_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1912116_10152438155058488_1813605088_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 9:56 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 189A18713DF23E44D82A6A4CC5D64D99Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Kras_573712712
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 24, 2014 12:50 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Dokumenti
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 27, 2014 12:00 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 523470_10151327148438488_699265675_n
Foto e rralle
Isa Boletini ne Durres ne vitin 1913
 
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Mar 05, 2014 10:41 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 800px-Illyrians
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Mar 06, 2014 1:35 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1891263_823105297704649_452571213_n
Manastiri i Deqanit
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1902976_813675938647585_677624082_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1621696_811099242238588_1345691304_n
"Une vertet e morra Ulqinin me lufte ne vitin 1880,por pasardhesit e mij ,nje dite do ta marrin me votat e shqipetareve"
Mbreti i Malit te Zi Kral Nikolla(1841-1921)

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1655881_810707565611089_682653694_n

Prizren 1961


Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1499571_807055092643003_1184860192_nPrishtina dikur...

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1618598_806871652661347_758220772_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1510848_806498622698650_959163355_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1619541_806496956032150_574745893_n


 
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Mar 06, 2014 2:41 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Zzzz2Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 MesuesiDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 7-MarsiDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 430535_10150529645821697_1773137847_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 ClassroomDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Naim-frasheri-copy
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 07, 2014 11:56 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1800256_505305346247107_1981602424_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 07, 2014 2:23 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1380737_601996136542467_477323171_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1902996_648694601859371_591669565_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1800391_648640878531410_293523488_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1959345_648640795198085_2003516558_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Safe_image.php?d=AQAdx8_-BY-qJzby&w=398&h=208&url=http%3A%2F%2Fkosovarimedia.com%2Fimages%2F2014%2Fmesonjetorja-1887-korce
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Mar 09, 2014 4:22 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1899946_672156552841550_448117093_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1911663_672419912815214_585711375_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 228730_169196089804268_7229485_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 227730_169481813109029_5788655_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 224272_171666552890555_2702948_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 226392_172833636107180_7219079_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 228221_168551279868749_2470068_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 225315_173289132728297_5889483_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 228200_173289379394939_922164_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 226203_174835849240292_299113_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 248060_176306322426578_4457261_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 247809_177969192260291_5867032_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 253180_176712459052631_4002836_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 248317_178619062195304_2572425_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 254258_179663422090868_1530718_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 261715_181462915244252_3650453_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 264348_181465308577346_5559831_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 260502_181710168552860_8161423_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Mar 10, 2014 10:25 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1932311_673094926081046_115057766_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1116_468246463232561_846665193_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Mar 10, 2014 11:15 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1982031_10203363295828908_1876812081_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Mar 12, 2014 11:40 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 922735_507065502675014_658950242_n
Forcat e Ballit Kombëtar nga Shqipëria duke hyrë në Prizren,pas fitores nda forcave çetnike sllavokomuniste të Radisllav Periçit më korrik 1944.Të udhëhequra nga Besnik Troplini,Halim Begeja,Osman Saraçi e shum trima të tjerë me urdhër të prof.Vasil Andonit 
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Mar 26, 2014 9:39 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 402957_10151158998845122_25114285_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 74620_10150311613660122_4804508_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 28, 2014 11:22 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1512359_236066019907223_544175086_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 992351_249206495259842_787522858_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 10151702_253077908206034_1609392134_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1958527_249988568514968_1529567377_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1496665_249215818592243_1416368902_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1499578_249870191860139_830502985_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1922312_249870758526749_1424085698_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1947331_249870461860112_49582665_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1011771_249871021860056_1147405864_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 28, 2014 1:06 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1526800_1565024630389647_999534975_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 28, 2014 1:19 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1891211_10152514122533488_2102346597_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1908280_10152514122908488_141647632_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 10004012_10152513876788488_1397780681_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1000657_10152513785693488_2054324659_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 10152520_10152513755138488_757996293_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 28, 2014 1:24 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 970797_10152513460443488_689401869_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1460246_10152513438248488_1728972423_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1150791_10152510406318488_2114934832_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 10155957_10152510342643488_706448506_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1524610_10152510284213488_566276635_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Mar 28, 2014 1:48 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 1377184_10152509418933488_503671991_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 69568_645349118836009_349872370_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 3 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi