Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 02, 2014 1:45 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10622831_10204063337239333_9193849385240781578_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 05, 2014 10:34 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10565096_642842499156495_2319648486236706586_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 12, 2014 1:11 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10418431_648529145254497_2532801946137923275_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10678574_648529745254437_1414195047766232665_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 14, 2014 8:47 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10645020_649540291820049_7577624963908173087_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 26, 2014 11:42 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 424781_10150619547553752_39031189_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 10, 2014 1:22 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10377632_312936868890442_4439138222743163773_n

SHTEPIA E BARDHE, 1993: Vizita e e presidentit Rugova në Shtëpinë e Bardhë, në hyrje të West Wing. Në foto shihen Presidenti Rugova dhe Samuel Richard Berger, i njohur me nofkën "Sandy”
Takimi është zhvilluar me 17 shkurt, 1993. Berger ishte Këshilltar për Siguri Kombëtare në Shtetet e Bashkuara , në administratën e presidentin Bill Klinton 1997-2001. Në foto shihen edhe Alush Gashi, Harry (Hajdar) Barjaktari dhe Dr. Shaqir Shaqiri.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 10, 2014 5:00 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 164740_491599184076_7904017_n
Agim Gashi
22.01.06

KOLOSIT DARDANIAN DR. IBRAHIM RUGOVES
Lot´ e varg i derdhi n´letër
Se si Ti ma nuk ka tjetër,
Dhe sharkia mbushë me mall´
Kanga ime shëndrrohet n´vaj.
Lum´ Kosova që e pat nji djalë
Mirë i rrinte në qafë nji shallë,
Lum´ e lum´ bante Kosova
Nderi i Kombit Ibrahim Rugova!
Lumja nana n´dritë që e qiti
Lumja shpija që e rriti,
Lum´ Dardania që t´pati Ty
Për Vatan dritë e LIRI!
Kah u nise me nji grusht dhe
Për liri e për atdhe,
Gju më gju me burra t´botës
Me ja sjellë lirinë Kosovës.
Limja nana n´dritë që e qiti,
Lum´ Kosova që të rriti,
Mbete simbol dhe krenari
Lum´ ky popull që t´pati Ty !
Prina, prina t´thoshte Kosova
Gjithmonë n´ball´ Ibrahim Rugova,
N´shpirt e bajshe nji amanet
Që këtë popull n´dritë ta qet.
Lumja nana n´dritë që t´qiti,
Lumja shpija që të rriti,
Lum´ e lum´ populli që t´pat´
Dymijë vjet i ke sjellë fat !
Qan Kosova e lshon kushtrim
Me shumë mallë e me gjëmim,
Loton Prishtina, loton Tirana…
Loton nusja e vajton nana.
Lamtumirë o bir Dardani
Lamtumirë për në botë t´amshueshme,
Vepra Jote legjendare
Na e ka ba Kosov´n t´bekueshme!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Oct 11, 2014 3:02 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10589741_10202185643557086_1171879791_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 17, 2014 1:54 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10481151_665360296904715_2066980108490505488_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1009969_665361790237899_4830547159633711812_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10734118_720662654675814_4882978461523225043_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 17, 2014 1:56 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1921940_720664998008913_4047736637676672734_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 17, 2014 2:24 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10387300_636616689792991_2358093827744084458_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Oct 18, 2014 10:04 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1012089_743089762393784_7646982035366396527_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Oct 18, 2014 11:00 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10358875_288490991359786_1604537551139109946_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Oct 18, 2014 11:28 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1796549_339114076270118_9138300694570204071_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 23, 2014 10:38 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10351394_780523648687427_7873800426791139981_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10730784_780524338687358_1587479852534200886_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Dec 21, 2014 1:54 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10882189_959309797431759_7186408475468779513_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10599399_959310067431732_1198289998949024394_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10373978_959309100765162_3869385728414894511_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1959315_959309224098483_7512199833303172525_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10857891_959309554098450_284496981714462273_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Dec 21, 2014 1:56 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 942733_519272004796673_2038645939_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 23, 2014 1:52 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10172699_698794980227913_5003487607778256457_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10520788_698679220239489_8281660440884567009_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10445961_697896816984396_7695150737868157505_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10417486_698092543631490_3913299627803717168_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 25, 2014 1:57 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10888367_879833265380421_1883230225917130067_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Dec 25, 2014 2:00 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1017566_331598693695935_5283455378890601212_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Dec 26, 2014 11:24 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10841778_1091862837506659_2723421808770071705_o
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 04, 2015 12:24 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10885579_1559809040900480_3176017557468782026_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 08, 2015 12:39 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10407479_888441797873131_6414060757781970378_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10923501_888329167884394_5829690360343547070_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10410500_887354637981847_8857747933030359230_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10897745_327053940819439_31413017047723644_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10409195_879990368699905_8780385018497963229_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10405464_1547957268808244_4767590308732809443_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10426195_1560471554167562_58523645820154097_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10712963_1404277603198844_5353152805038021674_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1013633_962627223767158_1577779632024698306_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1010805_10203048046501763_775327979_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10502050_870406723009972_4017179316162272178_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10647213_694495540657857_8158169605589170760_n
Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10421221_753251328083613_6450261225416232306_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10388071_694461957327882_2073416555418024193_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10178060_1551484235066294_5631629218476130352_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10438612_10204943737214206_1046635653643101201_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10411216_901792823164821_1871747720081034982_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10846221_10204932862662349_3217130911560201373_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jan 08, 2015 12:55 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10404300_1545864032294981_7623027008009112604_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10306175_739233746152038_1093412901342922027_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10547557_870298139668706_8695975764635704261_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 1901804_841179972599314_4824981386808299048_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10311351_10152847034529973_4123296848201764025_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10665904_10152775206229973_6977644254149699625_nFoto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10525716_848720921806856_6378187414100134238_n


Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10924776_10152755854154748_6014245028505464228_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jan 10, 2015 2:14 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 10155545_809284155810836_2443439966489349441_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 6 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi