Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 16, 2015 2:33 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 509480557_e3acc46873
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jul 16, 2015 2:55 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11705300_10153039930704077_8286408526272063016_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jul 20, 2015 2:14 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 149155_102046393202649_2972126_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Aug 15, 2015 7:47 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 1098225_533803340006982_412176243_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 10, 2015 6:49 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 12002075_1027769963940313_4114783151809389484_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 10347401_852370558146922_1926095720588244614_n

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 10552632_788451067872205_1974980881874601091_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 10, 2015 6:50 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 10479185_775950782455567_3452756481770852630_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 10, 2015 6:50 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 10246832_771168469600465_827749219264037213_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 12:46 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11753282_417066241810837_2083259515715660428_n
DRENICE, 1998: CHRIS HILL: KUR IBRAHIM RUGOVES IA PUTHNIN DOREN SI PAPES
Presidenti Rugova gjatë vizitësnë Banjë të Malishevës, me Christopher Hill, ndërmjetësuesit SHBA-ve dhe ambasador në Maqedoni, gjatë një turneu nëpër rajonin e Drenicës
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 1:00 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Atifete-Jahjaga-702x336
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 1:11 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11954782_531782063636991_6047666676745243949_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 1:14 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11693979_519437144871483_885887677465719057_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 1:15 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11760071_515731051908759_5021167820846726305_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Sep 16, 2015 1:15 am

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 11707612_509433505871847_3788822851968328158_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 22, 2015 10:34 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 12038104_1494299240887811_2491892761731328195_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Dec 30, 2015 8:07 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 1186127_10205873429618272_4766143799503665259_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jan 06, 2016 12:12 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 10307422_1102874496398094_5243819384044329751_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Jan 08, 2016 9:26 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Xxl_rugova_madhe1452270716
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 09, 2016 10:25 pm

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 943914_585862768228920_6472345673072450358_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves! - Faqe 9 Empty Re: Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi